نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نامزدی و رابطه

3905
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43399
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy نامزدی و رابطه

سلام من ۱۹ سالمه و حدود ۴ ماهه نامزدی کردم منو شخص مقابل برای اولین بار هردو کم تجربه بودیم وقتی که اون الت تناسلشیشو بین پاهام میاردو میبرد همش احساس تزس داشتم ک اشتباها کاری نکنه وقتیم نزدیک پردا بکارت میشد میگفتم ک نزدیکه و تمومش میکرد من پرده بکارتم حلقویه اینکه ارتجاییه یا غیر ارتجایی نمیدونم ولی نامزدی من بهم خورده و، استرس زیادی دارم و چون کرونا هست نمیتونم برم مطب

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نامزدی و رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Helen2233 نمایش پست ها
    سلام من ۱۹ سالمه و حدود ۴ ماهه نامزدی کردم منو شخص مقابل برای اولین بار هردو کم تجربه بودیم وقتی که اون الت تناسلشیشو بین پاهام میاردو میبرد همش احساس تزس داشتم ک اشتباها کاری نکنه وقتیم نزدیک پردا بکارت میشد میگفتم ک نزدیکه و تمومش میکرد من پرده بکارتم حلقویه اینکه ارتجاییه یا غیر ارتجایی نمیدونم ولی نامزدی من بهم خورده و، استرس زیادی دارم و چون کرونا هست نمیتونم برم مطب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    نشانه ها وعلایم پارگی بکارت چیست ؟ علایمی که نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت هستند به شکل زیر بارم بندی میشه

1 رویت شدن لکه هایی بر روی واژن بعد از رابطه 2 احساس درد در ناحیه واژن 3 وجود تکه هایی از پوست پاره شده در دهانه واژن

اما با تکیه بر موارد فوق نمیشه تعین کرد که شما آیا کسی با کره هست یا نیست ! چون در پنجاه درصد موارد پاره شدن بکارت نشانه های فوق رو یَدَک نمیکنه و نمیشه تشخیص داد بکارت سالمه یا نهه ؟

چطور تشخیص بدین پرده شما سالم هست یا نه ؟

برای این کار یک آینه بزرگ رو به روی خودتون قرار بدین و در حالتی که به پشت تکیه دادین پاهای خودتون رو جمع کنید و سعی کنید کمی به سمت پایین برین طوری که سطح بیشتری از انتهای کمرتون مماس با زمین باشه در این حالت پاهای خودتون رو باز کنید و به کمک انگشت تون سعی کنید لب بیرونی رو باز کنید
    تشخیص نوع پرده شما و مطابقت آن با آنچه درک متوسطی از سالم یا پارگی به شما می ده و در این حالت حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه سعی در تست سلامت پرده خودتون نکنین

باور های غلط برای در مورد بکارت
    1- پرده بکارت با رابطه جنسی پاره می شود2- وقتی پرده بکارت پاره می شود، خونریزی و آسیب زیادی ایجاد می کند3- پرده بکارت به یک بار پاره می شود و دیگر تمام4- اگر پرده بکارت شخصی، پاره باشد به این معنی است که رابطه جنسی داشته است5- اگر برای مدت طولانی، رابطه جنسی نداشته باشید، پرده بکارت خود به خود، ترمیم می شود
    ؟
    ویرایش توسط Saltanat : 03-28-2020 در ساعت 08:44 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نامزدی و رابطه

سلام به شما دوست عزیز
    در این موراد بهتر است سعی شود در دوران نامزدی که دوران شناخت می باشد از روابط جنسی خوداری شود و این روابط به تعهد های رسمی تر مانند عقد و.. واگذار شود اما در مورد ترسی که تجربه می کنید امکان کمی وجود دارد که شما متوجه ورود الت تناسلی به داخل واژن نداشته باشید اما بهتر است سعی کنید تا ایجاد شرایط بهتر از وارسی کردن خودتان و یا هر فرد دیگری خوداری کنید تا در زمان مناسب بتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید و در این مورد نتیجه گیری داشته باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد